A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációRendszeresen használtam előző és jelenlegi autómnál is a Spurit,és igen hatékony és jelentős benzinmegtakarítást "előídéző" adaléknak tartom.Gyorsabb vele, egyenletesebb az autó, és az "olcsóbb benzinkutak"gyengébb minőségű benzinjeivel is csodát tett szerintem.Köszönet.
Legutóbbi hozzászólások