Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SzKaman SzKaman írta ekkor 2009.07.06. 22:52
Köszönöm a választ.
2 dolgot nem értek pontosan:
- Ha jól tudom, az E85-ben csak 15% benzin van, nem 30% ugye? Esetleg én értettem félre valamit?
- a 30%-nál 70% E85 + 30% benzinre gondolt?

Azt tudom, hogy elvileg tisztán is használható az E85, bár akkor szoktak a befecskendező rendszerre egy kis elektronikát helyezni. Ez az egyik ismerősömnél kapható, beszereléssel együtt 40-45 eFt. Tudtommal "csak" a befecskendezési időt növeli meg néhány esetben (indítás, gyorsítás).
Az előző autómnál az E85-nek a hidegindítás szabott határt. Kb. 60%-ot tudtam tenni a tankba, akkor még elindult, bár az indítózás már 15-20 sec volt, s utána 30-50 sec-ig 2000-es fordulatot kellett tartani, hogy kicsit bemelegedjen a henger...
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft