A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Cím!
Egy Laguna 1,9 DCi-be tenném a spurit (először)! Ha jól emléksezm, akkor a pirossal kellene kezdenem. Viszont most olvastam erről a gyújtás szög állításról, meg előgyújtásról, satöbbi! Ilyen a dízel motornál is van, szóval nekem is majd feladatként jelentkezik, vagy csak a benzines autóknál? (Bocsánat a dilettánságom miatt).
Válaszát köszönöm!
Egy Laguna 1,9 DCi-be tenném a spurit (először)! Ha jól emléksezm, akkor a pirossal kellene kezdenem. Viszont most olvastam erről a gyújtás szög állításról, meg előgyújtásról, satöbbi! Ilyen a dízel motornál is van, szóval nekem is majd feladatként jelentkezik, vagy csak a benzines autóknál? (Bocsánat a dilettánságom miatt).
Válaszát köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások