Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Triksa Triksa írta ekkor 2009.07.16. 18:09
Tisztelt Cím!

Egy Laguna 1,9 DCi-be tenném a spurit (először)! Ha jól emléksezm, akkor a pirossal kellene kezdenem. Viszont most olvastam erről a gyújtás szög állításról, meg előgyújtásról, satöbbi! Ilyen a dízel motornál is van, szóval nekem is majd feladatként jelentkezik, vagy csak a benzines autóknál? (Bocsánat a dilettánságom miatt).

Válaszát köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft