A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki kft!
6 évesen, szervizkönyves, 1. tulajos 30 e km-t futott, szinte csak városban és rövid utakon használt Honda jazz autot vettem. EGR szelep hiba jelentkezett,melyet kitakarítottam. Várható-e a spuritól javulás, esetleg a hiba megszűnése?Gyertyákat is cseréljek? Köszönettel: varga Csaba
6 évesen, szervizkönyves, 1. tulajos 30 e km-t futott, szinte csak városban és rövid utakon használt Honda jazz autot vettem. EGR szelep hiba jelentkezett,melyet kitakarítottam. Várható-e a spuritól javulás, esetleg a hiba megszűnése?Gyertyákat is cseréljek? Köszönettel: varga Csaba
Legutóbbi hozzászólások