Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga Csaba Varga Csaba írta ekkor 2009.07.26. 15:01
Tisztelt Szaki kft!
6 évesen, szervizkönyves, 1. tulajos 30 e km-t futott, szinte csak városban és rövid utakon használt Honda jazz autot vettem. EGR szelep hiba jelentkezett,melyet kitakarítottam. Várható-e a spuritól javulás, esetleg a hiba megszűnése?Gyertyákat is cseréljek? Köszönettel: varga Csaba
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft