A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMa vásroltam egy Spuri adalékanyagot és észrevettem hogy nincs lezárva biztonsági fóliával a flakon teteje. Ez szerintem így nem a legjobb mert így sajnos szabadon lehet kicserélni a palack tartalmát. Ezen jó lenne változtatni. Vagy csak én vásároltam ilyet? Üdv.
Legutóbbi hozzászólások