A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Uraim!
Rendszeresen használom a Pirus Spurit régi autómban, 4 ütemű fűnyírómban! Nagy megelégedéssel! Kérdésem az lenne, a 2 ütemű gépekhez használható e?
Tisztelettel Für Zoltán Vásárló
Rendszeresen használom a Pirus Spurit régi autómban, 4 ütemű fűnyírómban! Nagy megelégedéssel! Kérdésem az lenne, a 2 ütemű gépekhez használható e?
Tisztelettel Für Zoltán Vásárló
Legutóbbi hozzászólások