A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHello!
Én elektromos adagolós dízel autóba használom a Spurit,nekem az adagoló rendszer kenése számít a legjobban.Kenőképesség szempontjából a piros vagy a kék a jobb?
Én elektromos adagolós dízel autóba használom a Spurit,nekem az adagoló rendszer kenése számít a legjobban.Kenőképesség szempontjából a piros vagy a kék a jobb?
Legutóbbi hozzászólások