A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spuri!
Kalocsán és környékén, miért halt ki a spuri adalék?? Csak a konkurencia szándékosan nem írom le- kecskeméti cég- nagyon antiautós kiszerelésű löttyét lehet kapni. Kérdés a következő- lesz még errefelé spuri?
Választ előre is köszönöm!
Kalocsán és környékén, miért halt ki a spuri adalék?? Csak a konkurencia szándékosan nem írom le- kecskeméti cég- nagyon antiautós kiszerelésű löttyét lehet kapni. Kérdés a következő- lesz még errefelé spuri?
Választ előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások