A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv Mindenkinek!
Először voltak kétségeim a termékekkel kapcsolatban De engem a használat során meggyőzött.Először a Golfomban próbáltam ki(1.9 PD TDI 85kW) a pirosat majd a feleségem 1.3 CDTI corsájában is.Csendesebb és dinamikusabb lett mind a két gép.Majd áttértem a kékre.A kékkel még fokozódott a dinamizmus , nekem ez jobban bejött.A pirosat a továbbiakban a családban lévő 2db K25-ös zetorban használom-sokkal könnyebben indulnak télen a gépek!
Szerencsére Győrben a Nádor benzinkúton korrekt áron kapható mindegyik(piros 2500ft a kék 4400ft/500ml)
Először voltak kétségeim a termékekkel kapcsolatban De engem a használat során meggyőzött.Először a Golfomban próbáltam ki(1.9 PD TDI 85kW) a pirosat majd a feleségem 1.3 CDTI corsájában is.Csendesebb és dinamikusabb lett mind a két gép.Majd áttértem a kékre.A kékkel még fokozódott a dinamizmus , nekem ez jobban bejött.A pirosat a továbbiakban a családban lévő 2db K25-ös zetorban használom-sokkal könnyebben indulnak télen a gépek!
Szerencsére Győrben a Nádor benzinkúton korrekt áron kapható mindegyik(piros 2500ft a kék 4400ft/500ml)
Legutóbbi hozzászólások