A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spuri!
Kérdésem az lenne, hogy mi a legjobb a motornak?
TDCI mondeót nyúzok és a lehető legtöbbet szeretném kihozni a porlasztócsúcsokból, magasnyomású sziváttyúból, turbóból, stb.
Érdemes prémium dízelt tankolni plusz spuri vagy elég a normál gázolaj és a spuri.
Egyenlőre most prémiumot tankoltam 2x is és piros spurit kapott az autó, mivel eleve 5,3-at fogyaszt nagy átlagban, így nem kerül olyan sokba 100km.
Köszönettel és tisztelettel, Bendegúz
Kérdésem az lenne, hogy mi a legjobb a motornak?
TDCI mondeót nyúzok és a lehető legtöbbet szeretném kihozni a porlasztócsúcsokból, magasnyomású sziváttyúból, turbóból, stb.
Érdemes prémium dízelt tankolni plusz spuri vagy elég a normál gázolaj és a spuri.
Egyenlőre most prémiumot tankoltam 2x is és piros spurit kapott az autó, mivel eleve 5,3-at fogyaszt nagy átlagban, így nem kerül olyan sokba 100km.
Köszönettel és tisztelettel, Bendegúz
Legutóbbi hozzászólások