Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bendegúz Bendegúz írta ekkor 2009.11.17. 09:45
Tisztelt Spuri!

Kérdésem az lenne, hogy mi a legjobb a motornak?
TDCI mondeót nyúzok és a lehető legtöbbet szeretném kihozni a porlasztócsúcsokból, magasnyomású sziváttyúból, turbóból, stb.

Érdemes prémium dízelt tankolni plusz spuri vagy elég a normál gázolaj és a spuri.
Egyenlőre most prémiumot tankoltam 2x is és piros spurit kapott az autó, mivel eleve 5,3-at fogyaszt nagy átlagban, így nem kerül olyan sokba 100km.

Köszönettel és tisztelettel, Bendegúz
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft