Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft Szaki Kft írta ekkor 2009.11.19. 08:06
Bendegúznak!
A normál gázolaj teljesen megfelelő, ha a nyomatékot akarod élvezni és 4-4,5 ezerrel pörgetni, akkor a JG-2 adalékot használd, ez többe kerül, mint a piros a normál üzemanyag viszont kevesebbe.
Vagy a pirosat adagold 1,5 arányban (50 liter üzemanyaghoz 1,5 deci), ez is olcsóbb, mint a prémium üzemanyag.
Bővebben ezzel kapcsolatosan a "magasnyomású dízel..." cikkben olvashatsz.
A továbbiakban is oszd meg velünk tapasztalataidat!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft