A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Szaki Kft!
Köszönöm szépen az infót. Maradok akkor a normál üzemanyagnál és a pirosnál plusz néha jöhet a kék 🙂
Egyébként most vettem a gépet és 2x tankoltam bele. 2,2-es 155 lovas 400Nm-es és 1500kg sztm az 5.3-as átlag idáig meglepően jó. Biztosan a spuri is segített, Nélküle nem fogom kipróbálni az biztos.
Eddig minden autónkban használtunk spurit , de azok benzinesek voltak. Azokban is nagyon bevált!
Köszönettel és tisztelettel, Bendegúz
Köszönöm szépen az infót. Maradok akkor a normál üzemanyagnál és a pirosnál plusz néha jöhet a kék 🙂
Egyébként most vettem a gépet és 2x tankoltam bele. 2,2-es 155 lovas 400Nm-es és 1500kg sztm az 5.3-as átlag idáig meglepően jó. Biztosan a spuri is segített, Nélküle nem fogom kipróbálni az biztos.
Eddig minden autónkban használtunk spurit , de azok benzinesek voltak. Azokban is nagyon bevált!
Köszönettel és tisztelettel, Bendegúz
Legutóbbi hozzászólások