Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bendegúz Bendegúz írta ekkor 2009.11.19. 13:04
Kedves Szaki Kft!

Köszönöm szépen az infót. Maradok akkor a normál üzemanyagnál és a pirosnál plusz néha jöhet a kék 🙂

Egyébként most vettem a gépet és 2x tankoltam bele. 2,2-es 155 lovas 400Nm-es és 1500kg sztm az 5.3-as átlag idáig meglepően jó. Biztosan a spuri is segített, Nélküle nem fogom kipróbálni az biztos.
Eddig minden autónkban használtunk spurit , de azok benzinesek voltak. Azokban is nagyon bevált!

Köszönettel és tisztelettel, Bendegúz
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft