A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzerbusztok! 😀
Szeretnék érdeklődni, hogy nekem van egy 96'os Yamaha sr250-es négyütemű motorkerékpárom. Most lett megfuratva, szeretném megkérdzeni, hogy a járatás alatt is használhatnám a spurit, vagy megvárjam míg bejáródik? melyiket tudnátok ajánlani a pirosat vagy a kéket? és milyen arányban használhatom?
Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!
üdv,
ZooLee:D
Szeretnék érdeklődni, hogy nekem van egy 96'os Yamaha sr250-es négyütemű motorkerékpárom. Most lett megfuratva, szeretném megkérdzeni, hogy a járatás alatt is használhatnám a spurit, vagy megvárjam míg bejáródik? melyiket tudnátok ajánlani a pirosat vagy a kéket? és milyen arányban használhatom?
Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!
üdv,
ZooLee:D
Legutóbbi hozzászólások