Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Nagy Zoltán Nagy Zoltán írta ekkor 2009.11.23. 16:42
Szerbusztok! 😀

Szeretnék érdeklődni, hogy nekem van egy 96'os Yamaha sr250-es négyütemű motorkerékpárom. Most lett megfuratva, szeretném megkérdzeni, hogy a járatás alatt is használhatnám a spurit, vagy megvárjam míg bejáródik? melyiket tudnátok ajánlani a pirosat vagy a kéket? és milyen arányban használhatom?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!
üdv,
ZooLee:D
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft