Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Nagy Zoltán Nagy Zoltán írta ekkor 2009.11.27. 23:07
Szia,

Előszöris, hadd köszönjem meg a válaszodat.

Edig két éve van nállam a motor, és ezen a nyáron kezdtem el használni a piros adalékot. akkor javult a menetdinamika 😀 bár most meg szükségszerűvé vált a megfuratás, mert ez rendőrségi gép volt, és ugylátszik annakidején nem lett sem bejáratva sem kimélve. Természetesen már csak jövö tavasszal fogom használni, de én szeretek midnent idejében megvenni, hogy akkor ne kelljen. és a járatást is szeretném igényesen minnél nagyobb odafigyeléssel megtenni, hogy tovább tartosn az ereje...

Akkor majd használni fogom a kék adalékot a bejáratáshoz, illetve áttérek annnak használatára. 😀

Mondcsak azt hadd kérdezzem meg hogy mit értesz a késletett nyomaték alatt?

Segitségedet előre is köszönöm! 🙂
üdv,
ZooLee
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft