A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHali!
Csatlakoznék Laci hozzászólásához! Az hagyján hogy ki lehet cserélni a flakon tartalmát- de miért van az hogy a kis városunkban ******n vásásrolt spuri flakon tartalma, csak a falkon nyakáig ért- bezzeg Kecskeméten várásolt, és pl. Jászberényben is megnézett Spuris flakonok szinte színültig vannak töltve??
Régió sajátosság?? Nem hinném!
Megmérve a helyben vásárolt Spuris falkonból 'csekély' 50 ml hiányzott!
Az adalék amúgy király, nagyon sok ismerős és saját motorom, autóm is nagyon pozitív változáson ment át!!!
Csak így tovább!
De azon a flakonon tényleg kellene valamit változtatni!!!!!!
Csatlakoznék Laci hozzászólásához! Az hagyján hogy ki lehet cserélni a flakon tartalmát- de miért van az hogy a kis városunkban ******n vásásrolt spuri flakon tartalma, csak a falkon nyakáig ért- bezzeg Kecskeméten várásolt, és pl. Jászberényben is megnézett Spuris flakonok szinte színültig vannak töltve??
Régió sajátosság?? Nem hinném!
Megmérve a helyben vásárolt Spuris falkonból 'csekély' 50 ml hiányzott!
Az adalék amúgy király, nagyon sok ismerős és saját motorom, autóm is nagyon pozitív változáson ment át!!!
Csak így tovább!
De azon a flakonon tényleg kellene valamit változtatni!!!!!!
Legutóbbi hozzászólások