Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
kawa kawa írta ekkor 2003.11.27. 18:00
Hali!

Csatlakoznék Laci hozzászólásához! Az hagyján hogy ki lehet cserélni a flakon tartalmát- de miért van az hogy a kis városunkban ******n vásásrolt spuri flakon tartalma, csak a falkon nyakáig ért- bezzeg Kecskeméten várásolt, és pl. Jászberényben is megnézett Spuris flakonok szinte színültig vannak töltve??
Régió sajátosság?? Nem hinném!
Megmérve a helyben vásárolt Spuris falkonból 'csekély' 50 ml hiányzott!

Az adalék amúgy király, nagyon sok ismerős és saját motorom, autóm is nagyon pozitív változáson ment át!!!
Csak így tovább!

De azon a flakonon tényleg kellene valamit változtatni!!!!!!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft