A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft.
2008-as évjáratú 1,3 benzines Suzuki Swiftemben szinte új kora óta használom az Önök által gyártott Spuri adalékot (piros színűt), 95-ös Agip benzinhez rakok 40l-hez 1dl-t. A fogyasztás azonos vezetési stílus mellett kb 2-3dl-t csökkent 100km-en. A motor egyenletesebben jár és visszakapcsolni is később kell. Érdeklődni szeretnék hogy ilyen viszonylag kis teljesítményű autónál van-e értelme a kék szinű adalék használatának, ha igen milyen arányban és milyen benzinnel keverve?
Köszönöm, válaszukat
2008-as évjáratú 1,3 benzines Suzuki Swiftemben szinte új kora óta használom az Önök által gyártott Spuri adalékot (piros színűt), 95-ös Agip benzinhez rakok 40l-hez 1dl-t. A fogyasztás azonos vezetési stílus mellett kb 2-3dl-t csökkent 100km-en. A motor egyenletesebben jár és visszakapcsolni is később kell. Érdeklődni szeretnék hogy ilyen viszonylag kis teljesítményű autónál van-e értelme a kék szinű adalék használatának, ha igen milyen arányban és milyen benzinnel keverve?
Köszönöm, válaszukat
Legutóbbi hozzászólások