A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKb 20 000 liter gázolajam van( 10 00 l-es műanyag tartályban, melyet kb egy év alatt használok el. kérdésem, hogy előre öntsem-e bele a spurit, vagy csak tankoláskor. nem párolog-e el esetleg. A tél miatt gondoltam inkább az előre kezelésre. köszönöm válaszukat!
Legutóbbi hozzászólások