A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció:)Szépnapot kívánok!
Egy kérdésem lenne.30000km -t futott 1.3 cdti motorba melyik termékkel célszerű kezdenem.
Egy kérdésem lenne.30000km -t futott 1.3 cdti motorba melyik termékkel célszerű kezdenem.
Legutóbbi hozzászólások