Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2009.12.19. 11:56
A masnyomású dizelhez a normál Spuri elegendő és a leggazdaságosabb. Fontos az állandó használat. Extrém terhelésnél SPURI JG-2 versenyadalék ajánlott. Erről részletesen olvasható ezen honlapunkon. Továbbá még ajánlom a két termékünk közötti különbségről szóló cikkünket. Sajnálom, hogy újkorától nem volt mód SPURI-val bejáratni, de még nem késő! A minőségi üzemanyag használata megtérül. Most a minuszos hidegekbe különösen jól jön majd nemcsak dermedésgátlás miatt, hanem a motorkimélés érdekében, valamint a könnyebb indítás miatt is.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft