Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Búza Tamás Búza Tamás írta ekkor 2009.12.21. 13:21
Szép napot kívánok mindenkinek!
Gratulálok, ehhez a fantasztikus adalékhoz, csak a problémám az, hogy az összes neves és kiválló dizel üzemanyag ellátó rendszerrel foglalkozó szakember kifelyezetten tiltja ezek használatát, a magasnyomású rendszerekbe, mert kifelyezetten káros, max normál adagolósokhoz javasolják. Kérem, mielőbb vizsgálják felül terméküket, nekem ez a móka 200.000 be került.:( Természetesen bizonyítani nem tudom, de a célom csak annyi, hogy legalább a veszélyeiről is essen szó ( gyémánt fejes injektor) További szép napot!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft