A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzép napot kívánok mindenkinek!
Gratulálok, ehhez a fantasztikus adalékhoz, csak a problémám az, hogy az összes neves és kiválló dizel üzemanyag ellátó rendszerrel foglalkozó szakember kifelyezetten tiltja ezek használatát, a magasnyomású rendszerekbe, mert kifelyezetten káros, max normál adagolósokhoz javasolják. Kérem, mielőbb vizsgálják felül terméküket, nekem ez a móka 200.000 be került.:( Természetesen bizonyítani nem tudom, de a célom csak annyi, hogy legalább a veszélyeiről is essen szó ( gyémánt fejes injektor) További szép napot!
Gratulálok, ehhez a fantasztikus adalékhoz, csak a problémám az, hogy az összes neves és kiválló dizel üzemanyag ellátó rendszerrel foglalkozó szakember kifelyezetten tiltja ezek használatát, a magasnyomású rendszerekbe, mert kifelyezetten káros, max normál adagolósokhoz javasolják. Kérem, mielőbb vizsgálják felül terméküket, nekem ez a móka 200.000 be került.:( Természetesen bizonyítani nem tudom, de a célom csak annyi, hogy legalább a veszélyeiről is essen szó ( gyémánt fejes injektor) További szép napot!
Legutóbbi hozzászólások