A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációNagyon örölök a panaszhoz, szeretnénk kivizsgálni a tanúság miatt. Önnek nem kerül semmibe, sőt mi fizetjük, ha a legkisebb negatívum is jelentkezik. Első lépésként járműadatokat kérünk itt a vendégkönyvbe nyilvánosan. Második lépésként a tönkrement injektorokat postán, labor analízisre. 1993 óta ön a második, akit vizsgálni kell. Az első egy MZ 125 motor volt. Majd egyszer elmeséljük ezek tanúságát is. Nagyon köszönöm a megkeresést a fejlesztő csapat nevében. Tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások