A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJó napot kívánok!
Én személy szerint már több éve használom a JG2 es adalékot dízel utcai autómban és a 2ütemü trabant versenyautómba egyaránt.Nagyon megvagyok elégedve vele.Lenne egy olyan kérdésem hogy amiket már láttam több helyen is ezeket a SPURI matricákat hogy azokra hogyan lehetne szert tenni , mert szívesen felraknám a versenyautómra,ezzel mutatva hogy mit használok a sikerek eléréséhez is.-
Én személy szerint már több éve használom a JG2 es adalékot dízel utcai autómban és a 2ütemü trabant versenyautómba egyaránt.Nagyon megvagyok elégedve vele.Lenne egy olyan kérdésem hogy amiket már láttam több helyen is ezeket a SPURI matricákat hogy azokra hogyan lehetne szert tenni , mert szívesen felraknám a versenyautómra,ezzel mutatva hogy mit használok a sikerek eléréséhez is.-
Legutóbbi hozzászólások