Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Irinyi Norbert Irinyi Norbert írta ekkor 2009.12.22. 16:54
Jó napot kívánok!
Én személy szerint már több éve használom a JG2 es adalékot dízel utcai autómban és a 2ütemü trabant versenyautómba egyaránt.Nagyon megvagyok elégedve vele.Lenne egy olyan kérdésem hogy amiket már láttam több helyen is ezeket a SPURI matricákat hogy azokra hogyan lehetne szert tenni , mert szívesen felraknám a versenyautómra,ezzel mutatva hogy mit használok a sikerek eléréséhez is.-
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft