A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft!
Olvasgattam az előzményeket. A panasz kezelésének a hozzáállásához minden tiszteletem. Örülök, hogy ilyen emberek, bár tudom, hogy feladatuk is megvédeni a terméküket. Én több mint egy éve használom a termékeket, bár mostanában a JG2-est, a Toyota Celica-m nagyon szereti. 🙂 Sőt ismerőseim körében terjesztem az "igét", aminek a hatására általában 6-10 db spurit vásárolok. Minden ismerősöm meg van vele elégedve, de pl. a munkatársam nem meri, mert neki is a mester emberek nem javasolják. Mostanság a magas benzinárak még nagyobb emelése miatt az E85 használatára gondolok. Az a matricás dolog engem is érdekel, szívesen kiraknám az autómra. Bízom benne, hogy egyre több ember fogja használni! Eredményekben és Sikerekben Gazdag 2010-es évet kívánok a gazdasági és a verseny területen. Tisztelettel, Göbi
Olvasgattam az előzményeket. A panasz kezelésének a hozzáállásához minden tiszteletem. Örülök, hogy ilyen emberek, bár tudom, hogy feladatuk is megvédeni a terméküket. Én több mint egy éve használom a termékeket, bár mostanában a JG2-est, a Toyota Celica-m nagyon szereti. 🙂 Sőt ismerőseim körében terjesztem az "igét", aminek a hatására általában 6-10 db spurit vásárolok. Minden ismerősöm meg van vele elégedve, de pl. a munkatársam nem meri, mert neki is a mester emberek nem javasolják. Mostanság a magas benzinárak még nagyobb emelése miatt az E85 használatára gondolok. Az a matricás dolog engem is érdekel, szívesen kiraknám az autómra. Bízom benne, hogy egyre több ember fogja használni! Eredményekben és Sikerekben Gazdag 2010-es évet kívánok a gazdasági és a verseny területen. Tisztelettel, Göbi
Legutóbbi hozzászólások