Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.01.03. 13:15
BUÉK! Mindenkinek balesetmentes, élvezetes vezetésben gazdag 2010-es esztendőt kivánunk! A SPURI-nak egy ember véleménye is fontos! Negativum ritkán van, de legalább a többi honlapokon nem fogják írni, hogy töröljük a panaszokat. Sose tettük! Másrészt a sokféle emberből mindig lesz olyan, aki nem érzi a nyomaték különbséget. Vagy, fogyasztást nem tud összehasonlítani a precíz hasonló körülmények között. Akad olyan is, ahol csendesebb üzemmódot a szomszéd, vagy a feleséd vette észre. Nem mindenki egy rally tehetség! Rájuk nem szabad haragudni, mert tudtuk nélkül védik a környezetüket a jobb kipufogógáz emisszióval! Apropó erről jut eszembe országos matrica ajándékot szeretnénk akció keretében a törzsvevőknek! A logónk alá vagy fölé szöveget szeretnénk. Lényege a környezetvédelem. Pályáznátok 20db 5ooml-es SPURI-ért, egy velős rövid szövegért? Pld. /CSAK A KÖRNYEZETÉRT!/ alá a SPURI-s logó. Aki még az ajánlott nagyágát és egyég paraméterét is megtervezi az előnybe lesz. Akinek csak a logó kell természetesen postázunk, ha e-mail-ben címmel együtt kéri! Lehet különböző szélességű. 12cm, 30cm, 100cm. Az utóbbi piros alapon és 12cm magas szöveges. Még valami hogy jobbra vagy balra szalad-e a figura. Ez attól fögg melyik oldalra radasztják. A festéken nem hagy nyomot minőségi 3D és ORACAL fóliára van szitázva. Írjátok meg a véleményeteket! Köszönöm! Viszlát! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft