A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA mondeós Búza Tamás hozzászóláshoz egy észrevétel: A spuri csak segít a porlasztócsúcsok tisztán tartásában. Csak két saját példa: cimborám vett egy 2.0 130 lovas tdci mondeót. Dadogott nagyon beindítás után. Kapott spurit és elmúlt érdekes módon a probléma pedig szervízben porlasztócsúcs cserét diagnosztizáltak.
Nálunk két tdci mondeó is van a családban és spurival használjuk őket. A spritmonitor.de oldalon az egyik vezeti a kategóriát fogyasztásban a másik pedig az első 20-ban van, 792 autó közül!
Na ezek csak jelentenek valamit? Sajnos túl későn kapta a spurit az autód és ezért kellett a csúcsokat cserélni sztm abban a mondeóban. Alképzelhető az is, ha nem kapja meg 130-nál el sem megy 190 ezerig. Ismerek olyan mondeót ami a gyenge üzemanyag miatt 40-nél porlasztócsúcsos lett, de olyat is ami jó üzemanyaggal használva 314 ezernél tart eredeti csúcsokkal és mindkettő szintén tdci!
Üdvözlettel
Nálunk két tdci mondeó is van a családban és spurival használjuk őket. A spritmonitor.de oldalon az egyik vezeti a kategóriát fogyasztásban a másik pedig az első 20-ban van, 792 autó közül!
Na ezek csak jelentenek valamit? Sajnos túl későn kapta a spurit az autód és ezért kellett a csúcsokat cserélni sztm abban a mondeóban. Alképzelhető az is, ha nem kapja meg 130-nál el sem megy 190 ezerig. Ismerek olyan mondeót ami a gyenge üzemanyag miatt 40-nél porlasztócsúcsos lett, de olyat is ami jó üzemanyaggal használva 314 ezernél tart eredeti csúcsokkal és mindkettő szintén tdci!
Üdvözlettel
Legutóbbi hozzászólások