A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációOlyan észrevételem lenne, hogy az 500 ml-es flakonból nehezen lehet pontosan adagolni a spurit. Esetleg jó lenne egy olyan tartály, amiből pontosabban adagolható.
Köszönettel:Róbert
Köszönettel:Róbert
Legutóbbi hozzászólások