Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT. SZAKI KFT. írta ekkor 2010.01.07. 21:12
Adagoláson sokat vívódtunk, tudjuk beöntés után az oldalán végig folyik az anyag. Adagoló pohárba töltve a probléma megmarad, viszont nem lehet beönteni, mert hiányzik a hosszú vékony nyakrész. Egyes személyautóknál a vizszintes tankcső hosszú. Röviden szólva minden jó ötletre vevők vagyunk. Cél ne drágitsa a SPURI árát jelentősen és vevőcentrikus legyen. Ezért vezettük be a kicsi 125ml-est. Bár ez a sok müanyag plusz flakon környezetvédelemnek nem tesz jót. Mégis hihetetlenül emelkedik a forgalma. Kb sejtjük miért, de egyszer erre is kitérünk. Köszi a felvetést! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft