A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki kft!
Elégedett használója vagyok a piros terméknek(Seat adagolos TDI, Tranzit adagolós, és C-max common rail). Érdeklődéssel olvastam a Búza tamás hozzászólást. Sajnálatos az eset!Hozzáteszem kicsit meg is ijedtem, mivel szeretnék 1-2 éven belül kategóriát váltani és BMW 320 D gépkocsit venni. namármost ebbe bele merjem majd tenni? Mi van ha valami hasonló gond támad , mint a mondeoval? Egyáltalán, muszáj tudnia a szakszervíznek, befecskendezősnek, hogy használom a spurit? ki tudják -e mutatni, hogy használom?
Köszönettel: Varga Csaba
Elégedett használója vagyok a piros terméknek(Seat adagolos TDI, Tranzit adagolós, és C-max common rail). Érdeklődéssel olvastam a Búza tamás hozzászólást. Sajnálatos az eset!Hozzáteszem kicsit meg is ijedtem, mivel szeretnék 1-2 éven belül kategóriát váltani és BMW 320 D gépkocsit venni. namármost ebbe bele merjem majd tenni? Mi van ha valami hasonló gond támad , mint a mondeoval? Egyáltalán, muszáj tudnia a szakszervíznek, befecskendezősnek, hogy használom a spurit? ki tudják -e mutatni, hogy használom?
Köszönettel: Varga Csaba
Legutóbbi hozzászólások