A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációNem tudom, hogy kivitelezhető lenne e egy olyan flakon kidolgozása, mint amit az ólom pótlásához használnak (pumpálni kell egy felső tartályba, ahonnan be lehet önteni a tankba). Igazából a hosszú nyak is megmaradna (bár magas lenne a flakon, de nem hiszem, hogy ez túl sok ember zavarna). Az részemre még nem is annyira bosszantó, amikor végig csorog a flakon nyakán, mint az, hogy pontosan mennyit is tettem már bele és még mennyit kell?
Köszönöm, hogy meghallgattak!
Köszönöm, hogy meghallgattak!
Legutóbbi hozzászólások