Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tholt Róbert Tholt Róbert írta ekkor 2010.01.08. 10:43
Nem tudom, hogy kivitelezhető lenne e egy olyan flakon kidolgozása, mint amit az ólom pótlásához használnak (pumpálni kell egy felső tartályba, ahonnan be lehet önteni a tankba). Igazából a hosszú nyak is megmaradna (bár magas lenne a flakon, de nem hiszem, hogy ez túl sok ember zavarna). Az részemre még nem is annyira bosszantó, amikor végig csorog a flakon nyakán, mint az, hogy pontosan mennyit is tettem már bele és még mennyit kell?

Köszönöm, hogy meghallgattak!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft