A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Hozzászólók és Szaki Kft!
Érdekelne,hogy esetleg valakinek van-e tapasztalata a szintetikus kétütemű motorolaj/pl castrol racing/alkalmazásával kapcsolatban téli körülmények között gázolajban? 100 literbe 0,5 dl-t javasolt az injektoros. Mondjuk én adagolósba tenném, de mi van a common rail-ekkel valamint a katalizátor?
Érdeklődve várom a válaszokat!
Érdekelne,hogy esetleg valakinek van-e tapasztalata a szintetikus kétütemű motorolaj/pl castrol racing/alkalmazásával kapcsolatban téli körülmények között gázolajban? 100 literbe 0,5 dl-t javasolt az injektoros. Mondjuk én adagolósba tenném, de mi van a common rail-ekkel valamint a katalizátor?
Érdeklődve várom a válaszokat!
Legutóbbi hozzászólások