Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
varga Csaba varga Csaba írta ekkor 2010.01.08. 15:31
Tisztelt Hozzászólók és Szaki Kft!
Érdekelne,hogy esetleg valakinek van-e tapasztalata a szintetikus kétütemű motorolaj/pl castrol racing/alkalmazásával kapcsolatban téli körülmények között gázolajban? 100 literbe 0,5 dl-t javasolt az injektoros. Mondjuk én adagolósba tenném, de mi van a common rail-ekkel valamint a katalizátor?
Érdeklődve várom a válaszokat!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft