A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációNo akárhogy is, de a spuri flakonja sokkal jobb mint a kokurencia hasonló termékéé!!
Tapsztaltam- azt az idióta mgoldást- első tankolásnál rögtön a fél flakon a földön hevert. nem kis agyvérzést okozva!!!:)
Tapsztaltam- azt az idióta mgoldást- első tankolásnál rögtön a fél flakon a földön hevert. nem kis agyvérzést okozva!!!:)
Legutóbbi hozzászólások