A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA flakonra válaszolva rég óta dolgozunk az újabb réteges műanyagon. Az átdiffundálás és anyag sajátosságaira megoldást találni nehéz, de 2011-re meg lesz oldva! -MÁS- A kétütemű olajat gázolajba keverni nem javaslom, de a szakirodalom sem. Erről összetételénél fogva elemzést fogok írni. De később. A témafelvetést azért köszönöm mert sok lakosnak fordul meg a fejében, és később be,számoltak a nagatív tapasztalatokról is. A fordó adagolók később, a magasnyomású szivattyúk hamarabb beadták a kulcsot. Az utánégetőkről pedig nem kell ecsetelnem hosszan. Örülök az részvételhez, csak így jutunk előre! Köszönöm! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások