A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzabolcs! Kétütemü olajat semmiképp ne! Meg motorolajat se. A SPURI többféle réteges felső kenőanyagot tartalmaz. A speciális E 85 adalékolásáról már tárgyalunk kútakkal. De sajnos nem mondhatok többet. Kérünk egy kis türelmet, és nagyon kiváló minőséget fognak kapni legtöbb biokútfejnél egy remek magyar találmány segítségével. Sok jogszabálynak és bürokráciának kell eleget tennünk. Gőzerővel és hatékonyan dolgozunk az ügyön. A leghatékonyabb anyagot a régi megkövült paragrafusokon, rendeleteken nehéz átpasszírozni. És még az MSZ előirásait sem frissítik elég sűrűn. de sorolhatnám mennyi gátugrásra kényszerítenek. Igérem nem adjuk fel, Európának megmutatjuk a magyar példát! Addig is 50-50% +SPURI kétszeres. ÉS MÁS SEMMI!!!! Igy nem lesz baj! Kérdés az, hogy így megéri-e? Köszönöm az igen aktuális kérdést. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások