A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzia
1,2 benzines Skoda Fábia.
Induláskor megtorpan , egyenletlen alapjárat, megnőtt a fogyasztása is.
Milyen terméket ajánlotok hozzá? Egyszer vagy folyamatosan kell használni?
Köszi Csaba
1,2 benzines Skoda Fábia.
Induláskor megtorpan , egyenletlen alapjárat, megnőtt a fogyasztása is.
Milyen terméket ajánlotok hozzá? Egyszer vagy folyamatosan kell használni?
Köszi Csaba
Legutóbbi hozzászólások