Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.01.18. 20:28
Megkeresésre Fábia ügyben a következőket ajánlom. A jó üzemanyag az fogalom!!! Gyorsabban van eredmény JG-2 versenyadalékkal, kicsit későbbi a felkonfigurálás a normál piros SPURI-val. Legtöbb megtakarítást viszont legolcsóbban a piros normál adalék hozza. Fő szempont a hosszantartó motorkimélés, valamint az alkatrészek védelme. Minden tankolásnál kell használni pláne, ha számít a kevesebb fogyasztás. A kenőanyag több a JG-2-be, az extrém verseny igénybevétel miatt. A hatás komplex itt ezt nem írnám le mégegyszer. Ezen a honlapon a müködési mechanizmus, valamint minden funkcionális előny szerepel. Az is tény, hogyha nem az üzemanyag miatt van a baj, akkor máshol kell keresni. Pld. gyújtás, vezérlés stb. Kérem a végeredményről az olvasóinkat tájékoztassa. Jó tapasztalat lehet! Köszönöm előre is. Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft