Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2010.01.19. 19:42
Sziasztok!
Fábia témához szólva! Két éve volt egy 1,5-ös Mazdám, ami szintén ilyeneket produkált. Kb. 3 hónap szerelőtől szerelőig járás után kiderült teljesen véletlen, hogy folytószelep pótméter hiba volt. Jelenséghez annit még, hogy míg nem volt üzemmeleg, addig jó volt, de utána balesetveszélyes... Nézzétek meg azt is, hátha. Sok sikert! Laci
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft