A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok!
Fábia témához szólva! Két éve volt egy 1,5-ös Mazdám, ami szintén ilyeneket produkált. Kb. 3 hónap szerelőtől szerelőig járás után kiderült teljesen véletlen, hogy folytószelep pótméter hiba volt. Jelenséghez annit még, hogy míg nem volt üzemmeleg, addig jó volt, de utána balesetveszélyes... Nézzétek meg azt is, hátha. Sok sikert! Laci
Fábia témához szólva! Két éve volt egy 1,5-ös Mazdám, ami szintén ilyeneket produkált. Kb. 3 hónap szerelőtől szerelőig járás után kiderült teljesen véletlen, hogy folytószelep pótméter hiba volt. Jelenséghez annit még, hogy míg nem volt üzemmeleg, addig jó volt, de utána balesetveszélyes... Nézzétek meg azt is, hátha. Sok sikert! Laci
Legutóbbi hozzászólások