Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.01.19. 20:29
Varga Csabának! Mivel hasonló autóval rendelkezők nem válaszoltak, ezért késve, de megnyugtatom válaszommal!
Ha minden géposztályban és márkában bevált nem kell aggódni. A SPURI azért van, hogy ami hiányzik az üzemanyagokból, azt visszapótólja. Mi tulajdonképpen a minőségi üzemanyagot alakítjuk ki. A nagy forgalmazóknak nem érdekük, hogy 2-14.000ft körüli alkotókat tegyenek bele csupán sikerélményből. Nos nekünk is van nyereségünk nyilván, de úgyis visszafejlesztjük az új kisérletekbe. Tehát semmit nem számít. Talán sok közeli ismerőseink azt hiszik, csak a sikerért dolgozunk. Gondolkodjunk el részben lehet igazuk van. Mit ér az élet sikerélmény nélkül ezt bevallom! Nyilván furcsának gondolja bárki, de ha élményt tudunk nyújtani fanatikus csapatommal bárkinek már megérte. Összegezve aki vesz egy SPURI-t a fejlesztés egy újabb szikráját pöccinti meg, jobb és jobb termék irányába. Ez a mosópor hagyományos eladási szövege! De!! Rengeteget fejlődtünk a technológiában. Gondoljuk meg azt a tényt, hogy profi programozókkal karöltve neves versenybenzin gyártókat átugrottunk helyből. Hogy mégis csak egy része használja a versenygépekbe az egy más történet. Lobbiharc, értetlenség, megfélemlítés, tudatlanság, korrupció, hitetlenség, félelem, bérelt az autó, tipikus a magyar történet, ugye ismerős............. Igen, ha úgytetszik a SPURI elsősorban kenőanyag aminek vannak pozitív mellékhatásai!! Nemhogy büszkék lennénk rá, hanem el is szeretnék a hatóságok taposni a SPURI-t!!!! Sajnos itt még az igazságot sem írhatom le, mert többször megsuhintott a híres Gazdasági Versenyhivatal, úgy hogy Földesúr módjára a panaszomra nem is válaszoltak, de a bíróságon minden szinten elbuktak. És itt nem egy senki Farkas Kálmánról van szó. A többszázezres vásárlói tömeg bizonyít, hogy jóúton járunk! Tovább dolgozunk a honfitársaink érdekében. Ha már nagynehezen kiizzadja az kiválasztott autóját, legalább a kopáscsökkentés és más előnyök miatt a magyar szenyég embernek sokáig tartson az autója, és örömét lelje benne! Ez hajt minket előre!! És ez nem kevés. Tudom azt gondolják a multik és szekértolóik: ŐRÜLTEKKEL NEM ÉRMEMES VERSENYEZNI!! Nos nem is próbálnak. A vásárlóink első bizalmát meg kell hálálni, amikor előszőr kipróbálja valaki a termékeinket! Ennek szellemémen dolgozunk tovább. Köszöszönöm, hogy eddig is elolvasta! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft