A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációGöbi-től jó ötlet. És ez nagy fordulat után, már meleg motornál és hideg szívócsőnél elégtelen üzemelésnél jegesedést okozhat. A pára lecsapódik kevés a levegő, dús az üzemanyag innen is lehet a többlet fogyasztás. Olvad-jegesedik-olvad és így tovább a hullámlépcsőn. Várjuk a fejleményeket! Visz-lát! F.K.
Legutóbbi hozzászólások