A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA másik ezt elfelejtettem, a problémás spuri adagolást én úgy oldottam meg, hogy ha már van egy üres flakonod azt ne dob el, hanem abba bele tudod önteni előre a kivánt betöltési menniséget, és tankolásnál azt kell csak mind betölteni és nem kell nézegetni menni is az annyi!
Legutóbbi hozzászólások