Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
?s=32&d=mm&r=g írta ekkor 2010.01.28. 15:21
Üdvözlöm!

Az E85-el kapcsolatban szeretnék kérdezni egy dolgot.
Ha jó vettem ki az írásukból és az egyéb helyen fellelhető olvasmányokból, hogy ha tisztán E85-el szeretnék járni akkor kell külön vezérlés mint ami pl a E85Power-esek is árulnak?

Plusz még azt szeretném kérdezni, hogy ha veszek egy ilyen ecu-t amit rákötnek a gyárira és én tudom szabályozni akkor elvileg semmije negatív következménye nem lesz a motorra nézve annak, hogy tisztán E85-el fogok járni?

Mivel idáig is 0km-es kora óta rakom a kocsimba a piros spurit így ezután is szeretném bele tenni, ami ha jól olvastam nem fog semmilyen káros következménnyel járni, plusz még segíteni fog az alkatrészek kenésében is. Ezt jó gondolom?

Válaszát előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft