Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Nagy Zsolt Nagy Zsolt írta ekkor 2010.01.29. 09:29
Tisztelt Spuri!

Csak egy kérdés: common rail dízelt használok és nem sportosan! Igazából a motor élettartam a fontos számomra. Piros vagy kék legyen az adalékom?
Most pirosat használok. Télen 1,5 deci/50L ahogy olvasgattam és minden szuper, de igazából szívesen beleteszem a kéket is, ha kenésileg többet tud?!
Ár nem igazán szempont.
Köszönettel és tisztelettel, Zsolt
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft