A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spuri!
Csak egy kérdés: common rail dízelt használok és nem sportosan! Igazából a motor élettartam a fontos számomra. Piros vagy kék legyen az adalékom?
Most pirosat használok. Télen 1,5 deci/50L ahogy olvasgattam és minden szuper, de igazából szívesen beleteszem a kéket is, ha kenésileg többet tud?!
Ár nem igazán szempont.
Köszönettel és tisztelettel, Zsolt
Csak egy kérdés: common rail dízelt használok és nem sportosan! Igazából a motor élettartam a fontos számomra. Piros vagy kék legyen az adalékom?
Most pirosat használok. Télen 1,5 deci/50L ahogy olvasgattam és minden szuper, de igazából szívesen beleteszem a kéket is, ha kenésileg többet tud?!
Ár nem igazán szempont.
Köszönettel és tisztelettel, Zsolt
Legutóbbi hozzászólások