A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációNem tudom hogyan szólítsalak, így E85 érdeklődőnek írom!
Sokat segít az általad említett elektromos átalakítás, főleg a reggeli mínuszokba. Mivel az injektorok kihegyezett teljesítményre gyártottak, ezért eltolt benzin befecskendezés marad ilyen módon. Az E85 nagyon nagy mennyisége homogén folyadék, ezért a szekvenciális expanzió sérül. Tehát még több komponens kellene az égési oldalon. Az a probléma, hogy előszőr a E85-be elég a bekevert indító benzin és később ég el az etanol. Ebből az következik, hogy nincs elégetlen másik fázisú utolsóként elégő anyag ,ami kenőanyagként műküdik.
El nem égő anyaggal pedig ne próbálkozzatok, mert a katalizátornak annyi lesz. Tilos a kétütemü és egyéb olaj. Megoldás csak az hozza, hogy már a kutaknál külön rétegezetten adalékolni kell a E85-öt. Ráadásul a brutális oktánszámot is ki lehetne használni. Motorkarekterisztika!!!!!!!
Továbbá előgyújtás szögét sem ártana nagyobbra venni. Minden összefügg mindennel!!!!
A korábbi válaszomba írtam kis türelmet kérek, már dolgozunk az ügyön. És úgy néz ki rövidesen valamelyik kútnál már hivatalos SPEC SPURI-s JG-4 adalékolású E85-öt tankolhatnak. Hamost ez a teszt még 1-2napon belül exrém hidegbe megelégedett vevőket szül, akkor megkezdődnek az ár és nagyipari gyártás egyeztetései. Mi néhány nap múlva mindent intézünk, rugalmasak vagyunk. A mi tesztjeinknek átlaga -10-14cfok közöt harmad annyi indítózás kellett. A fogyasztás pedig a 25-31% többletrről 11-18% közé esett. Még azzal kell megküzdeni egyes motoroknál, hogy az alapjárat Kb. 20%-kal kevesebb lett. Tudjuk ez a teszt túlbiztosítása miatt van. De igy a karburátoros és a központi injektorosoknál is megfelelt! Minden konstrukcióra nehéz átlagot gyártani. Tehát türelem még 1-2hét!! Köszönöm és regisztrálj ha lehet és tovább konzultálunk. Farkas K.
Sokat segít az általad említett elektromos átalakítás, főleg a reggeli mínuszokba. Mivel az injektorok kihegyezett teljesítményre gyártottak, ezért eltolt benzin befecskendezés marad ilyen módon. Az E85 nagyon nagy mennyisége homogén folyadék, ezért a szekvenciális expanzió sérül. Tehát még több komponens kellene az égési oldalon. Az a probléma, hogy előszőr a E85-be elég a bekevert indító benzin és később ég el az etanol. Ebből az következik, hogy nincs elégetlen másik fázisú utolsóként elégő anyag ,ami kenőanyagként műküdik.
El nem égő anyaggal pedig ne próbálkozzatok, mert a katalizátornak annyi lesz. Tilos a kétütemü és egyéb olaj. Megoldás csak az hozza, hogy már a kutaknál külön rétegezetten adalékolni kell a E85-öt. Ráadásul a brutális oktánszámot is ki lehetne használni. Motorkarekterisztika!!!!!!!
Továbbá előgyújtás szögét sem ártana nagyobbra venni. Minden összefügg mindennel!!!!
A korábbi válaszomba írtam kis türelmet kérek, már dolgozunk az ügyön. És úgy néz ki rövidesen valamelyik kútnál már hivatalos SPEC SPURI-s JG-4 adalékolású E85-öt tankolhatnak. Hamost ez a teszt még 1-2napon belül exrém hidegbe megelégedett vevőket szül, akkor megkezdődnek az ár és nagyipari gyártás egyeztetései. Mi néhány nap múlva mindent intézünk, rugalmasak vagyunk. A mi tesztjeinknek átlaga -10-14cfok közöt harmad annyi indítózás kellett. A fogyasztás pedig a 25-31% többletrről 11-18% közé esett. Még azzal kell megküzdeni egyes motoroknál, hogy az alapjárat Kb. 20%-kal kevesebb lett. Tudjuk ez a teszt túlbiztosítása miatt van. De igy a karburátoros és a központi injektorosoknál is megfelelt! Minden konstrukcióra nehéz átlagot gyártani. Tehát türelem még 1-2hét!! Köszönöm és regisztrálj ha lehet és tovább konzultálunk. Farkas K.
Legutóbbi hozzászólások