Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.01.29. 20:39
Nagy Zsolt-nak!
A SPURI 1,5 szeres és a JG-2 normál adalékolás között már kevés a különbség, de van!
Mégpedig a további extrém kenésbe van, ami természetesen nem sok, de sokat számít pld. nyári kánikulában, vagy helytelen motormüködésnél. szerintem ha a nyomaték nem fontos, akkor csak a kánikulai napokon használd a JG-2 kéket. Télen sem tesz rosszat, de felesleges pénzkidobás, ugyis tudom abból is beleöntitek a 1,5 decit. Most magunk ellen beszélek, de így tisztességes!! Köszi a kérdésed. Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft