A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki kft!
Van egy 1.5 vtec Honda civicem és mostanában gyengébb erőtlenebb és mintha nem pörögne fel úgy ahogy eddig. Motorikusan tökéletes. Az üzemanyagszűrő és a gyertyák elég régiek. Ezek cseréjé után gondoltam, hogy kipróbálom a Spurit. Melyiket ajánlja először?
Köszönettel!
Varga József
Van egy 1.5 vtec Honda civicem és mostanában gyengébb erőtlenebb és mintha nem pörögne fel úgy ahogy eddig. Motorikusan tökéletes. Az üzemanyagszűrő és a gyertyák elég régiek. Ezek cseréjé után gondoltam, hogy kipróbálom a Spurit. Melyiket ajánlja először?
Köszönettel!
Varga József
Legutóbbi hozzászólások