Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga József Varga József írta ekkor 2010.02.01. 09:34
Tisztelt Szaki kft!

Van egy 1.5 vtec Honda civicem és mostanában gyengébb erőtlenebb és mintha nem pörögne fel úgy ahogy eddig. Motorikusan tökéletes. Az üzemanyagszűrő és a gyertyák elég régiek. Ezek cseréjé után gondoltam, hogy kipróbálom a Spurit. Melyiket ajánlja először?
Köszönettel!
Varga József
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft