Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.02.01. 19:55
Igazán jó kérdés! Mivel a mi versenyautónk is hasonló donortól származik, ezért első kézből tudom a tapasztalatokat közölni. A gyertyát ki lehet azonnal.
Aztán 5o literbe a 2decit a JG-2-ből. A Vti ezt nagyon meghálálja. 2 takolás kb. 100liter után a következőket Csináld meg. Üzemanyag szűrő csere, de eredeti japán, mert a többibe nagyon rossz a filter és erőlködik a ac pumpa. Az injektorléc végén lévő visszatérő ágban van a nyomástartó ezt is takarítsd ki. Valamint, ha az injektort kikapod, a felső részébe van egy műanyag dugószűrő, ezt vegyél a szalonból 4db újat. De ha nincs benne az sem baj úgyis túlszűrte már a japán. Ha állandóan nem fogod használni a spurit, tedd vissza kitisztítva. Ha nincs benne jobban megy! A benzintől össze szokott olvadni a meleg hengerfejbe, de ezt szemmel nem látod!
5-6 tankolás után a piros SPURI-ra visszatérhetsz. DE, nem fogsz, mert baromira élvezed 5500-tól az élményt. Gyere el az EGER RALLY-ra és nézd meg a pályán az autót, valamint a szervizparkba is szívesen látunk.
Ha még így sem nyomatékos akkor további részek vizsgálatát is elmondom! Üdv. F. Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft