Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga József Varga József írta ekkor 2010.02.02. 19:49
Köszönöm! Ma pl: egyedül mentem viszonylag jól ment a vas, de beült mellém valaki és onnantól kezdve gyenge. Valahhogy nem hiszem el, hogy egy fő ennyire vissza fogná az autót plána ha emelkedő jön. Remélem, hogy a leírtak megtétele után javul a helyzet. Üdv, joe
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft