A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm! Ma pl: egyedül mentem viszonylag jól ment a vas, de beült mellém valaki és onnantól kezdve gyenge. Valahhogy nem hiszem el, hogy egy fő ennyire vissza fogná az autót plána ha emelkedő jön. Remélem, hogy a leírtak megtétele után javul a helyzet. Üdv, joe
Legutóbbi hozzászólások