A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlök mindenkit! Utcai és verseny körülmények között is használom a SPURI-t. Méghozzá 2 ütemű Trabantban. Tapsztalatim szerint amely kb. 4000km, az autó jobban gyorsul, hidegindítása könnyebb, óvja a motoralkatrészet, duzzad az erőtől,(Múltkor egy Ladát húztam vele, és mégsem purcant ki a főtengely), különleges igénybevételnél is nagyon jól vizsgázott. 6l a fogyasztásom az eddigi 7-8 liter helyett!
Legutóbbi hozzászólások