Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
bubu-x bubu-x írta ekkor 2003.12.04. 00:00
Üdvözlök mindenkit! Utcai és verseny körülmények között is használom a SPURI-t. Méghozzá 2 ütemű Trabantban. Tapsztalatim szerint amely kb. 4000km, az autó jobban gyorsul, hidegindítása könnyebb, óvja a motoralkatrészet, duzzad az erőtől,(Múltkor egy Ladát húztam vele, és mégsem purcant ki a főtengely), különleges igénybevételnél is nagyon jól vizsgázott. 6l a fogyasztásom az eddigi 7-8 liter helyett!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft