A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációNem értem milyen ajándékra dondol?
Van a 125ml-es ajándék bónusz mennyiségre töltve, ami minden keresmi helyen van? Vagy öntamapadó matrica, toll, sapka és egyebek többlet vásárlásért? Vagy a ker. egységeknél szervezett kinálgatás? De ez télen nincs a hidegre való tekintettel. Az Ön területéhez tartozó regionális képviseletvezető Balatoni Zsolt a telefonszámait megtalálja a képvisetek menüben! Ha kereskedő akkor is van mennyiségi többkartonos vásárlás esetén is ajándék, de ezt csak személyes kontaktus esetén!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Van a 125ml-es ajándék bónusz mennyiségre töltve, ami minden keresmi helyen van? Vagy öntamapadó matrica, toll, sapka és egyebek többlet vásárlásért? Vagy a ker. egységeknél szervezett kinálgatás? De ez télen nincs a hidegre való tekintettel. Az Ön területéhez tartozó regionális képviseletvezető Balatoni Zsolt a telefonszámait megtalálja a képvisetek menüben! Ha kereskedő akkor is van mennyiségi többkartonos vásárlás esetén is ajándék, de ezt csak személyes kontaktus esetén!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások