Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.02.07. 11:01
Nem értem milyen ajándékra dondol?
Van a 125ml-es ajándék bónusz mennyiségre töltve, ami minden keresmi helyen van? Vagy öntamapadó matrica, toll, sapka és egyebek többlet vásárlásért? Vagy a ker. egységeknél szervezett kinálgatás? De ez télen nincs a hidegre való tekintettel. Az Ön területéhez tartozó regionális képviseletvezető Balatoni Zsolt a telefonszámait megtalálja a képvisetek menüben! Ha kereskedő akkor is van mennyiségi többkartonos vásárlás esetén is ajándék, de ezt csak személyes kontaktus esetén!
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft