Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.02.08. 18:27
Kérdeznék valamit?
Hátha vaklaki tudja a választ?????
Télen nem győzzük gyártani a spurit, akkora a vákum a piacon! Nem tapasztalják a SPURI jótékony hatását, és minden jellemzőét a téli felhasználók???
Mikor abbahagyja, nem tűnik fel hogy többet zabál és rosszabb a hangja????? Miért ilyenek az emberek??? Milyen más tapasztalat kell, hogy saját érdekeit felismerjék???
Valaki mondja meg miért van ez így?? Panaszkodnak, hogy sok az autó fenntartási költsége, javítása, sokat eszik, lecseréli mert 300e.km van benne, na és????????? A válaszokat a tapasztalt használóktól várom, mi a baj a gondolkodással??
És mit lehet ez ellen tenni???? Köszi előre is! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft