Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
?s=32&d=mm&r=g írta ekkor 2010.02.08. 22:08
Nekem az a véleményem hogy két nagy táborra oszthatjuk az autós társadalmat, autóvezetőket, tulajdonosokat. Első: a szakmabeliek, autómániások, kicsit is műszaki emberek. A másik: a szimpla úgymond autóval közlekedők, akik egy izzót, egy kereket nemtudnak kicserélni de azt sem tudják hova kell önteni az olajat és hogy az miért is kell a motorba. Egy nemis értenek hozzá, meg nemis érdekli őket a dolog A-ból B-be eljutni ez a céljuk, sokan közűlük azt nem veszik észre hogy defektes az egyik kerekük, na most az ilyen "gépjármű vezetők" mitől is éreznék hogy pl: egy adott adaléktól, vagy jobb üzemanyagtól, másképp viselkedik az autójuk??? Meg hányan járnak csattogó motorral mert már szerencsétlenben nincs olaj de nem vennék észre hogy valami baj van. Tehát magas nekik mint tyúknak az abc, másik meg leszarják mert úgyvannak vele mint egy tv-vel bekapcsolom azt működik ennyi.
Télen talán azért fogy jobban mert a pillanatnyi nagy hidegeknek köszönhetően reggel ugye bekéne menni dolgozni, és az első nemindulás, nehezen indulásnál próbálkoznak valamivel és így veszik az adalékot mint a cukrot már szinte ész nélkül is adott esetben. Sajnos ez van és az emberek többsége a második csoporthoz tartozik kishazánkban!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft